Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

Ankara masaj

Ankara masaj

 

 

Çankaya Masaj Salonları

  • Liste: 10 Ekim 2013 12:58

Açıklama

Çankaya Masaj Salonları

Eski Yunanca “massien” kelimesinden dilimize geçen masaj anlam olarak yoğurmak temel işlevini ele almaktadır. Tarihi geçmişi olarak milattan önce üç bin yılları Çin medeniyetine kadar uzanan masaj hakkında elimizde bulunan bulgular ise milattan önce iki bin beş yüz yıllarına ait Eski Yunan, Mısır ve Hindistan medeniyetlerindeki uygulamalardır. Masaj o dönemlerde bedensel rahatlığın kazanılmasında uyguladığı gibi savaşlarda meydana gelen yaraların iyileştirilmesinde de kullanım gösteriyordu.

Özellikle son yirmi yılda ülkemizde profesyonel biçimde ele alınan masaj uygulaması, bugün belgeli masör ve masözler tarafından yerine getirilmektedir. Oldukça önemli bir sektör olarak ülke ekonomisinde yer edinen masaj, kurumsal düzeyde faaliyet gösteren firmaların önemini bir kere daha ortaya çıkarmaktadır. Masaj uygulamaları, firma düzeyinde, dünya standartlarında yerine getirilmesi gereken ve tercihlerin bu yönde gelişmesini olanak sağlayan bir çalışma alanı olmaktadır. Bu açıdan masaj uygulamaları için seçimde bulunulacak firmalar önem taşımaktadır.

Çankaya Masaj Salonları

Ankara ilimizde faaliyetlerini yerine getiren Çankaya Masaj Salonları salonları arasında kurumsal nitelikte hizmetlerini yerine getiren firma tercihi ayrı bir önem taşırken, büyük şehirlerde daha sık rastlanılan stres ve depresyonla mücadelede masaj kültürü önemli bir etken olmaktadır. Masaj uygulaması, kalp ritminin korunması, solunumun düzenlenmesi, bağışıklık sisteminin korunması, böbrek suyunun dengede tutularak kan şekerinin düzenlenmesi gibi pek çok rahatsızlığı iyileştirilmesinde kullanım sergilemektedir.

Masaj uygulamalarında görülen yenilenme ve gelişim ile birlikte son yıllarda özellikle cilt sağlığının korunması ve muhafazası için de önem taşıyan bir uygulama olan masaj, bugün gelmiş olduğu nokta itibariyle Ankara ilinde özellikle Çankaya Masaj Salonları salonları bölge konjektörü çerçevesinde taleplerin karşılanması açısından önemli bir işleve sahip olmaktadır.

Günümüzde masaj salonu tercihinde önemli kıstaslar ile seçenek arayan müşteriler, firma düzeyinde kurumsal hizmet veren masaj salonlarını benimsemekte, ayrıca ekonomik fiyat dengesi çerçevesinde, kolayca ulaşım gerçekleştirecekleri bir telefon ile randevu alabilecekleri masaj uygulama salonlarını daha güvenilir bulmaktadırlar.

Müşteri bakışı açısından; ülkemizde önemli bir sektör olarak çalışmalarını gerçekleştiren masaj salonları, materyal açısından donanım zenginliğinin yanında, titiz çalışma prensipleri ile müşterilerine hizmet vermeli ve diplomalı, konusunda uzmanlaşmış çalışan kadrosuna sahip olmalıdır.

İlan Referans ID: 85052567a44a3e9c

  

10335 toplam görüntüleme, 4 bugün

  

Bu ilana başvurmak için giriş yapmalısınız.

Yayıncı hakkında bilgi

  • Yayınlayan: admin
  • Üyelik Tarihi: 6 Ekim 2013

Diğer ilanları admin

Son eklenenler admin »

En Çok Görüntülenen İlanlar

masaj salonu