Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

Ankara masaj

Ankara masaj

 

 

Ankara Kızılay Masaj Salonları

  • Liste: 6 Ekim 2013 14:42

Açıklama

Ankara Kızılay Masaj Salonları

Binlerce yıldır bir tedavi yöntemi olarak kullanılmış olan masaj; deri, derialtı dokusu, metabolizma, kaslar, iç organlar, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel yöntem aracılığı ile tedavi amaçlı uyarılması işlemidir. Başkent Ankara masaj konusunda tecrübeli ve köklü kuruluşlara sahip bir kenttir. Uzman personelleri ve deneyimleri ile bilinen Ankara Kızılay masaj salonları uygun fiyatlı kaliteli hizmetleri ile de tercih edilen kuruluşlardır.

Masaj sırasında uygulanan basılar, darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlamaktadır. Masajla, yumuşak dokuları mekanik olarak uyararak sistematik hareketler yöntemi ile organizmada fizyolojik ve psikolojik olumlu etki yaratılması sağlanmaktadır.

Her ne kadar lüks ya da keyif olarak bilinse de masaj aslında düzenli olarak yapılması gereken koruyucu tıbbi tedavi olarak uygulamasıdır. Saymakla bitmeyecek kadar yararı olan masajın genel anlamda bilinen üç türü mevcuttur. Bunlar kendi aralarında farklı yöntemleri bulunmakla birlikte; spor masajı, tıbbi masaj ve dinlendirici masaj türledir.

Ankara Kızılay Masaj Salonları Uygulamaları

Yüzyıllardır insanlık olarak kullanılmakta olan farklı kültürlere özgü masaj türlerinin yanı sıra son yıllarda özellikle batıda kullanılmakta olan SPA uygulamaları ve aroma tedavi türleri yaygın biçimde kullanılmaktadır. Ülkemizde özellikle Ankara Kızılay masaj salonları deneyimleri ve uzmanlıkları ile bilinmektedir.

Farklı uygulamaları ile çeşitli kültürlerden kaynaklanan ve farklı amaçlara yönelik İsveç Masajı diye klasik masajı, Thai masajı, Derin Doku Masajı, Refleksoloji, Aromaterapi, Spor Masajı, Anti Selülit Masajı, Lenf Drenaj, Bölgesel Masajlar, Boyun ve Sırt masajı, Acupressure, Ayurvedik Masaj, Chavutti Thirumal, Hint Baş Masajı, Lomi Lomi Hawaii Masajı, Shiatsu, Bali masajı, Tantra masajı, Tayland Masajı, Tay Yoga Masajı, Tui Na, Genel Masaj, Anti-stres masajı, Lenfdranaj masajı, Yüz masajı, Medikal masaj, Hamile masajı, Türk hamamı masajı, Hamam kürü, yosun ile uygulanan Kleopatra masajı, kil ile yapılan Sultan masaj, aloe vera ile uygulanan Alovera masajı, Mandara masajı, Nefertiti masajı, Şarap terapisi, Çikolata terapisi, Kahve peeling ve kahve hoş koku, Küba masajı, geleneksel Roma masajı, Altın terapi, Watsu, Sıcak taş masajı gibi pek çok masaj türü sayılabilmektedir.

İlan Referans ID: 98952514caeddb52

7100 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Bu ilana başvurmak için giriş yapmalısınız.

Yayıncı hakkında bilgi

  • Yayınlayan: admin
  • Üyelik Tarihi: 6 Ekim 2013

Diğer ilanları admin

Son eklenenler admin »

En Çok Görüntülenen İlanlar

masaj salonu